Projekt RenEnergy.plpowstał jako dzieło Blockchain Poland.

Korzystamy ze zdobytego wcześniej ponad 10 letniego doświadczenia w obszarze energii odnawialnej w postaci elektrowni wiatrowych, pomp ciepła i fotowoltaiki.

Nasze pierwsze instalacje fotowoltaiczne w Polsce powstały w 2015 roku i wszystkie pracują do dziś. Nasze doświadczone ekipy są gwarantują pewny i bezpieczny montaż a specjaliści pomogą dobrać instalację do Twoich potrzeb nie zależnie czy mówimy o domu mieszkalnym czy zakładzie produkcyjnym.

Zanim energia odnawialna stała się modna i konieczna ze względu na korzyści płynące dla środowiska oraz użytkowników, my przecieraliśmy drogę budując świadomość społeczną w obszarze pomp ciepła czy też fotowoltaiki.

Pragniemy zaoferować Państwu indywidualne podejście w zakresie doboru właściwej instalacji do potrzeb gospodarstwa domowego czy też firmy oraz przeprowadzenie profesjonalnego montażu wraz z przygotowaniem stosownych dokumentów do zakładu energetycznego i pod dotację.

Posiadamy własne ekipy monterskie dzięki czemu możemy zagwarantować jakość i terminowość świadczonych usług a w razie konieczności również niezbędny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.