RenEnergy - Pozytywna Energia

Pozwól że się przedstawimy

RenEnergy.pl – nowa jakość w obszarze OZE

RenEnergy.pl powstało jako jeden z projektów w ramach Blockchain Poland i jest podmiotem zależnym w stosunku do Blockchain Poland. Korzystamy z ponad 10-letniego doświadczenia założycieli RenEnergy w obszarze energii odnawialnej, na którą składają się:

  • fotowoltaika,
  • elektrownie wiatrowe,
  • pompy ciepła.
Nasze pierwsze instalacje fotowoltaiczne w Polsce w ramach RenEnergy powstały w 2019 roku i od tego czasu wykonaliśmy ich już ponad 2500 na własny rachunek, jak również w ramach podwykonawstwa. Zanim energia odnawialna stała się modna i konieczna ze względu na korzyści płynące dla środowiska oraz dla użytkowników, my przecieraliśmy drogę budując świadomość społeczną w obszarze OZE.

Co wyróżnia RenEnergy.pl?

Pragniemy zaoferować Państwu indywidualne podejście w zakresie doboru właściwej instalacji fotowoltaicznej do potrzeb gospodarstwa domowego, gospodarstwa rolnego lub firmy. Pracę rozpoczynamy od przeprowadzenia skrupulatnego audytu, a następnie skupiamy się na profesjonalnym montażu wraz z przygotowaniem stosownych dokumentów do zakładu energetycznego. Oferujemy również nieocenione wsparcie związane z otrzymaniem finansowania i dotacji z programów unijnych i krajowych.

Posiadamy 7 własnych ekip monterskich, dzięki czemu możemy zagwarantować jakość i terminowość świadczonych usług, a w razie konieczności również niezbędny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Instalacje wykonane
przez nas

7 ekip monterskich

10 lat doświadczenia

Tysiące realizacji

RenEnergy - Pozytywna Energia

Nasze realizacje